Paragraphs table (2.0.6) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
