Paragraphs table (2.0.6) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Area
lt: Plotas

en: Line
lt: Eilutė

en: Features
lt: Savybės

en: Caption
lt: Antraštė

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Column
lt: Stulpelis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Hide empty
lt: Slėpti tuščia
