Paragraphs table (2.0.6) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Area
ps: ځای

en: Caption
ps: نوم

en: Select
ps: غوره

en: Column
ps: ستن

en: - Select -
ps: - غوره -
