Paragraphs table (2.0.6) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
