Paragraphs table (2.0.7) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Area
fi: Alue

en: Line
fi: Rivi

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Duplicate
fi: Monista

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Select
fi: Valitse

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: Column
fi: Palsta

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Create new @type
fi: Luo uusi @type

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Hide empty columns
fi: Piilota tyhjät sarakkeet

en: Field reference
fi: Kenttäviittaus

en: Hide empty
fi: Piiloita tyhjät
