Paragraphs table (2.0.7) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Add
ms: Tambah

en: View
ms: Pandangan

en: Line
ms: Baris

en: - Select -
ms: - Pilih -
