Paragraphs table (2.0.7) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Bar
oc: Barra

en: Line
oc: Linha

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Select
oc: Seleccionar

en: Column
oc: Colomna

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
