Paragraphs table (8.x-1.14) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Line
be: Радок

en: Features
be: Функцыі

en: Caption
be: Загаловак

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: About
be: Аб

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: View mode
be: Лад выгляду
