Paragraphs table (8.x-1.15) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Area
sv: Område

en: Line
sv: Rad

en: Features
sv: Funktioner

en: Caption
sv: Bildtext

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: About
sv: Om

en: Column
sv: Kolumn

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Chart width
sv: Bredd på diagram

en: Chart height
sv: Höjd på diagram

en: Create new @type
sv: Skapa ny @type

en: Bubble
sv: Bubbla

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Hide empty columns
sv: Dölj tomma kolumner

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
