Paragraphs table (8.x-1.19) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Area
nl: Gebied

en: Line
nl: Lijn

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: About
nl: Over

en: Column
nl: Kolom

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Create new @type
nl: Nieuw(e) @type aanmaken

en: Bubble
nl: Ballon

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Hide empty columns
nl: Lege kolommen verbergen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Create @label
nl: @label aanmaken

en: Bootstrap Table
nl: Bootstrap tabel
