Paragraphs table (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Fields
ka: ველები

en: Line
ka: ხაზი

en: Empty
ka: ცარიელი
