Paragraphs table (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Line
el: Γραμμή

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: About
el: Περί

en: Column
el: Στήλη

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Hide empty columns
el: Απόκρυψη κενών στηλών
