Paragraphs tabs bootstrap (1.0.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Mode
be: Лад

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: About
be: Аб

en: Add @type
be: Дадаць @type
