Paragraphs tabs bootstrap (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Select list
eo: Selekta listo
