Paragraphs tabs bootstrap (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Mode
km: របៀប​

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: About
km: អំពី
