Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Mode
az: Rejim

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Tabs
az: Tablar

en: About
az: Haqqında

en: Add @type
az: @type əlavə edin
