Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Mode
fi: Tila

en: Select list
fi: Valintalista

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Duplicate
fi: Monista

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: About
fi: Tietoja

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Title: @title
fi: Otsikko: @title
