Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Mode
ja: モード

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Buttons
ja: ボタン

en: Duplicate
ja: 複製

en: Tabs
ja: タブ

en: About
ja: アバウト

en: Add @type
ja: @typeを追加

en: Title: @title
ja: タイトル: @title

en: Hide empty tabs
ja: 空白のタブを隠す

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Dropdown button
ja: ドロップダウンボタン

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ja: エンティティ @entity_type @entity_id の描画中に再帰的な描画を検知しました。描画を強制終了します。

en: Plural title: @title_plural
ja: 複数形タイトル: @title_plural

en: Add mode: @add_mode
ja: 追加モード: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
ja: フォームディスプレイモード: @form_display_mode
