Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Tabs
am: ትሮች
