Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན
