Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Buttons
ca: Botons

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: About
ca: Detalls

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Title: @title
ca: Títol: @title

en: Hide empty tabs
ca: Oculta les pestanyes buides
