Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Mode
pl: Tryb

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: About
pl: O stronie

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Title: @title
pl: Tytuł: @title

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Dropdown button
pl: Rozwijany przycisk

en: Plural title: @title_plural
pl: Tytuł w liczbie mnogiej: @title_plural

en: Add mode: @add_mode
pl: Tryb dodawania: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
pl: Tryb wyświetlania formularza:  @form_display_mode

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
pl: Domyślny rodzaj akapitu:  @default_paragraph_type
