Paragraphs tabs bootstrap (1.0.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys
