Paragraphs tabs bootstrap (1.0.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Mode
ar: النمط

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: About
ar: حول

en: Add @type
ar: إضافة @type
