Paragraphs tabs bootstrap (1.0.3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Buttons
he: כפתורים

en: Duplicate
he: שכפול

en: Tabs
he: לשוניות

en: About
he: אודות

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Title: @title
he: כותרת: @title
