Paragraphs tabs bootstrap (1.0.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: View
id: Lihat

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Buttons
id: Tombol

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Tabs
id: Tab

en: About
id: Tentang

en: Add @type
id: Tambahkan @type
