Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Mode
eu: Modoa

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Title: @title
eu: Izenburua: @title
