Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Mode
ne: प्रकार

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: About
ne: बारेमा
