Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Mode
nl: Modus

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: About
nl: Over

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Dropdown button
nl: Dropdown knop

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
nl: Recursie gevonden tijdens het renderen van entiteit @entity_type @entity_id. Rendering is afgebroken.

en: Plural title: @title_plural
nl: Titel meervoud: @title_plural

en: Add mode: @add_mode
nl: Toevoegen-modus: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
nl: Formulier-weergavemodus: @form_display_mode

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
nl: Standaardparagraaftype: @default_paragraph_type
