Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Mode
ru: Режим

en: Select list
ru: Список выбора

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Tabs
ru: Вкладки

en: About
ru: Информация

en: Add @type
ru: Добавить @type

en: Title: @title
ru: Заголовок: @title

en: Hide empty tabs
ru: Скрывать пустые вкладки

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Dropdown button
ru: Выпадающая кнопка

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ru: Во время генерирования сущности @entity_type @entity_id обнаружена рекурсия. Генерирование прервано.

en: Plural title: @title_plural
ru: Заголовок во множественном числе: @title_plural

en: Add mode: @add_mode
ru: Режим добавления: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
ru: Режим отображения формы: @form_display_mode

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
ru: Тип параграфа по умолчанию: @default_paragraph_type
