Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Mode
vi: Chế độ

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Add @type
vi: Thêm @type

en: Title: @title
vi: Tiêu đề: @title
