Paragraphs Type Help (3.0.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala
