Paragraphs Type Help (3.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
