Paragraphs Type Help (3.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
