Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn
