Paragraphs Type Help (3.4.0) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Help Text
et: Abitekst

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Id
et: ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
et: Logi kirje redaktsiooni muudatuste kirjeldamiseks.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg
