Paragraphs Type Help (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
