Paragraphs Type Help (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Help Text
ta: உதவி உரை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Form mode
ta: படிவம் முறை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
