Paragraphs Type Help (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Revision user
cs: Autor revize

en: The time that the current revision was created.
cs: Čas vytvoření aktuální revize.

en: The user ID of the author of the current revision.
cs: Uživatelské ID autora aktuální revize.

en: Revision create time
cs: Čas vytvoření revize
