Paragraphs Type Help (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
