Paragraphs Type Help (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Id
fi: Tunniste

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Master
fi: Isäntä

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
fi: Lokimerkintä, joka selittää tämän revision muutokset.

en: Revision create time
fi: Version luontiaika
