Paragraphs Type Help (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
