Paragraphs Type Help (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
