Paragraphs Type Help (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ca: L'entrada de registre que explica els canvis d'aquesta revisió.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió
