Paragraphs Type Help (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
