Paragraphs Type Help (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
