Paragraphs Type Help (8.x-2.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
