Paragraphs Type Help (8.x-2.3) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Asc
el: Αύξ

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.

en: Revision create time
el: Ώρα δημιουργίας αναθεώρησης
