Paragraphs Type Help (8.x-2.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
