Paragraphs Type Help (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Master
oc: Maître
